محل تبلیغات شما

ده دقیقه و ده ثانیه دیگه میشه درست ده سال. بعد از ده روزکه برای من ده سال بود   بالاخره گفت هست ولی با یک شرط  .

و من درست سر این ده سال   باید یک عروس دیگر رو به انبار زیر زمین مزون محبوبه خانم  بیارم .مزون زندگی . .

از همون روز اول که  بهش گفتم به پات میشینم تا شرطتو برآورده کنم  هرسال یک مانکن لباس عروس گوشه زیر زمین مزون زندگی گذاشتم  تا هیچ وقت قولم یادم نره ولی  افسوس که چون همیشه در ریاضی و محاسبات مشکل داشتم  خصوصا هندسه با اون مربع هاش.

ده سال پیش نمی دونستم ابعاد زیرزمین  مزون زندگی فقط تا ده تا مانکن جا داره درست  مثل  اتاق  کوچک و نمور دلم . درست که  نگاه می کنم می بینم ابعاد و  ظرفیت اتاق  مربع شکل  صبرم  درست با ابعاد  انباری مزون زندگی  درست برابر شد .از کسی که هیچ وقت حساب و کتاب درستی نداشت این تخمین دقیق واقعا شاهکار بود

خوابیدن میان  عروس های هر سال صبر وشکیبایی تنها  دلخوشیم بود ولی  همه چیز تمام شد  درست امروز که اومد و لباسش رو انتخاب کرد و من هم که نتونستم شرطشو برآورده کنم

امشب  شماره آتش نشانی روبرای محبوبه خانم پیامک می کنم   10+115 امشب ساعت 10 .کاش امشب هم ریاضی  برای دومین و آخرین بار با  من بسازد.

عکس نوشت :حمید رضا هلالی

مولتی مدیا (چند رسانه) آینده فتوژورنالیسم

عکاسی تئاتر :بخش پایانی

عکاسی تئاتر بخش دوم:رویکرد ذهنی و محتویی در عکاسی تئاتر

مزون ,زندگی ,سال ,درست ,کنم ,عروس ,ده سال ,مزون زندگی ,محبوبه خانم ,زیر زمین ,و من

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها